3D SOCIALINĖ APLINKA MOKYMAMS - MY EDUCATIONAL COMMUNITY (MEC) - TAVO VIRTUALUS PASAULIS

Apie MEC

Spustelėkite, kad išdidinti

MEC - pasiekiama internetu 3D socialinė aplinka mokymams, simuliuojanti virtualios realybės pasaulį, kuriame įrengiamos mokymo vietos ir talpinamos interaktyvios mokymo priemonės. MEC naudotojai susikuria savo 3D virtualią asmenybę - avatarą. Bendravimas tarp mokymų dalyvių ir dėstytojų vyksta gyvai (balsu, tekstu) arba naudojant įvairiais būdais iš anksto paruoštą mokymo medžiagą (tekstai, paveiksliukai, skaidrės, filmai ir kt.). Norint prisijungti prie virtualaus pasaulio reikia užregistruoti savo avatarą, kompiuteryje (išmaniajame telefone), įdiegtos žiūryklės ir interneto ryšio. Organizacijoms galime surengti nemokamą seminarą apie MEC.

 Registracija

MEC - 3D regionų tinklas

Spustelėkite, kad išdidinti

MEC - uždaras, saugaus turinio, švietimo projektų 3D virtualios realybės pasaulis sudarytas iš organizacijų bei privačių asmenų regionų tinklo (angl. Grid).
Kiekvienas regionas turi savo koordinantes arbą adresą, kuris yra panašus į interneto tinklapių adresą, todėl dažnai regionų lankymas yra lyginamas su naršymu 3D interneto tinklapiuose.
Naršymui po regionus yra naudojamos įvairios žiūryklės (naršyklės), panašios į tas, kurias naudojame web puslapių lankymui. MEC virtualios realybės pasaulis paruoštas naudoti ne tik kompiuteriui ir išmaniajam telefonui, bet taip pat ir Oculus Rift technologijai.

Registracija

Kas yra regionas?

Spustelėkite, kad išdidinti

Regionai kaip ir įprasti interneto tinklalapiai talpinami serveriuose, tik šiuose serveriuose įdiegta OpenSimulator programinė įranga. Regionas, tai kvadratinis (dažniausiai 256 x 256 m arba didesnis) "žemės" plotas. Regionui galima sukurti  norimą landšaftą (lygumos, įdubos, kalnai, miškai, dykumos, vandens telkiniai). Objektus regione galima talpinti ne tik ant "žemės" bet ir "danguje" iki kelių tūkstančių metrų aukščio, todėl dažnai regionas būna tarsi sluoksniuotas pyragas, kuomet mokymų auditorijos yra ant "žemės", o laboratorijos yra "danguje". Regionuose simuliuojami fizikos dėsniai (žemės traukos ir kt.).

Registracija

Kur naudoti MEC?

Spustelėkite, kad išdidinti

Pačios paprasčiausios sritys, kur galima panaudoti virtualaus pasaulio galimybes:
- virtualių paskaitų organizavimas,
- seminarų, konferencijų organizavimas,
- užsiėmimų, konsultacijų organizavimas,
- virtualūs 3D muziejai ir parodos,
- virtualūs koncertai, vaidinimai, diskotekos,
- 3D projektavimas (pastatai, laivai, automobiliai),
- daiktų ir drabužių dizainas,
- landšafto kūrimas (įskaitant fauną ir florą),
- animacijos taikymas,
- machinima filmų kūrimas,
- programavimas (LSL,OSL, C#),
- ekonomika (virtualių pinigų simuliacija),
- socialinis bendravimas tekstu ir balsu,
- bendruomenių pagal interesus kūrimas.

 Registracija

Kodėl verta naudoti MEC?

Spustelėkite, kad išdidinti

- MEC, tai jūsų galimybė praturtinti mokymus 3D virtualia realybe, simuliacijomis, žaidybiniais elementais ir  kūryba, bei sukurti mokymų dalyvių bendruomenę,
- MEC. tai vienas pigiausių būdų sukurti virtualią mokymų aplinką ir priemones,
- mokymai gali vykti realiu laiku, naudojant bendravimą balsu ir tekstu arba patalpinant iš anksto paruoštą įprastą mokymų medžiagą (skaidres, nuotraukas, filmus ir kt.),
- mokymų dalyviai ir dėstytojai neapriboti gyvenamąja ar darbo vieta, viskas ko reikia, tai kompiuterio (išmaniojo telefono) su žiūrykle ir interneto ryšio,
- MEC leidžia simuliuoti fizikos, chemijos, ekonominius ir socialinius procesus,
- MEC aplinka veikia 24/7.

 Registracija

Švietimo įstaigų/projektų pavyzdžiai

Spustelėkite, kad išdidinti

3D virtualios realybės (VR) pasauliai jau dešimtmetį naudojami įvairiose švietimo įstaigose ir edukaciniuose projektuose.
Pateiksime keletą pavyzdžių:
Cincinačio universitetas,
Šiaurės Ilinojaus universitetas,
- Edinburgo universitetas,
- Atabaskos universitetas,
Ball State universitetas,
- naudojimas mokykloje,
- virtualus pasaulis mokykloje,
- meno mokykla,
- kalbų mokykla,
- realus/virtualus studentų miestelis,
- machinima filmo pavyzdys,
- darbų ir gaisrinės saugos simuliacija.

 Registracija

Kaip pradėti naudotis MEC?

Spustelėkite, kad išdidinti

Kviečiame naudotis ar  tiesiog nemokamai išbandyti virtualaus pasaulio galimybes.
Esame atviri įvairiems projektams.
Norintiems galime surengti pažintinį  seminarą apie MEC naudojimą arba mokymus. Puslapio apačioje rasite filmus apie MEC naudojimą.
Kadangi saugaus turinio sumetimais MEC yra uždaras tinklas, tai šio tinklo naudotojus turės patvirtinti MEC administratorius, todėl pradžiai rekomenduojame kreiptis į mus, bei pateikti informaciją apie organizatorius, naudotojus ir projekto tikslus.
Kontaktai:
el. paštas info@navigatorius.lt
tel. +370 688 50560.
Kiekvienam MEC naudotojui reikia užsiregistruoti ir į savo kompiuterį ar išmanųjį telefoną parsisiųsti, įdiegti ir sukonfigūruoti MEC pasaulio žiūryklę.
Daugiau apie registraciją skaitykite čia >>>

 Registracija

Kiek kainuoja regionai, paslaugos?

Spustelėkite, kad išdidinti

Norite sukurti sau ar savo atstovaujamai švietimo įstaigai vieną ar keletą regionų MEC virtualiame pasaulyje, kuriuos galėsite įrengti savo nuožiūra ir juose vykdyti edukacinę veiklą - tuomet kreipkitės į MEC administratorius ir jie suteiks jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą:
el. paštas info@navigatorius.lt
tel. +370 688 50560.
Regiono talpinimo serveryje kaina priklausys nuo jo dydžio ir papildomų paslaugų. Galime suteikti papildomas paslaugas kuriant regiono landšaftą, pastatus, baldus, skriptus, animacijas ir personalinius avatarų registracijos puslapius ir kt. Paslaugų kaina priklausys nuo projekto apimties. Tuo pačiu norime pažymėti, kad nėra būtina kiekvienu atveju pirkti ir kurti savo regioną, galima naudotis laisvai ir nemokamai prieinamais regionais ir "smėlio dėžėmis", kurie tinka mažiems arba bandomiesiems projektams bei paprastiems naudotojams.

 Registracija

Užsidirbkite kartu su MEC

Spustelėkite, kad išdidinti

MEC padės ne tik sutaupyti, perkeliant mokymus į virtualią 3D aplinką, bet ir leis uždirbti pajamas išplečiant jūsų paslaugų naudotojų ratą, kadangi jos taps prieinamos kiekvienam turinčiam kompiuterį (išmanųjį telefoną) ir interneto ryšį. MEC pasaulyje veikia virtuali ekonomika, kuri įgalina teikti įvairias papildomas paslaugas: pastatų, landšafto ir drabužių dizaino, skriptų ir animacijų kūrimo, regionų nuomos:
- uždirbkite teikdami mokymo paslaugas MEC virtualiame pasaulyje,
- parduokite MEC pasaulyje savo sukurtus virtualius pastatus, baldus, drabužius, skriptus, animacijas,
- uždirbkite organizuodami virtualius renginius (seminarus, diskotekas ir kitus edukacinius ar pramoginius renginius),
- tapkite mūsų partneriais ir pradėkite nuosavą regionų pardavimo verslą (kreipkitės jau dabar info@navigatorius.lt, mob. +370 688 50560).

 Registracija

Pirmieji žingsniai virtualiame pasaulyje


Mokomieji filmai apie virtualios aplinkos naudojimo pagrindus.

Avataras, jo inventorius ir statyba


Mokomieji filmai apie avatarus, jų inventorių ir statybos pradmenis.