3D SOCIALINĖ APLINKA VERSLUI IR PRAMOGOMS - MY VIRTUAL COMMUNITY (MVC) VIRTUALUS PASAULIS

Apie MVC

Spustelėkite, kad išdidinti

MVC - pasiekiama internetu 3D socialinė aplinka verslui, pramogoms ir mokymams, simuliuojanti virtualų trimatį pasaulį. Virtualios realybės pasaulyje kuriami regionai, kuriuose įrengiami verslo, pramogų ar mokymo objektai. Šie objektai aprūpinami simuliacijomis, kurios imituoja įvairiausius verslo, gamybos, transporto, pramogų ar mokymo procesus. MVC naudotojai susikuria savo 3D virtualią asmenybę - avatarą. Bendravimas tarp avatarų vyksta gyvai (balsu, tekstu). MVC virtualus pasaulis leidžia simuliuoti pačius įvairiausius verslo ir pramogų procesus, todėl puikiai tinka šiuolaikiškoms kompanijoms plėsti savo veiklą naujoje 3D socialinėje aplinkoje. MVC yra ideali aplinka klubų, bendrijų, asociacijų ir kitų formalių ir neformalių bendruomeninių organizacijų veiklai.

 Registracija

MVC - 3D regionų tinklas

Spustelėkite, kad išdidinti

MVC - atviras visiems (+18) pramogų, verslo ir švietimo projektų 3D virtualios realybės pasaulis, sudarytas iš organizacijų bei privačių asmenų regionų tinklo (angl. Grid). Kiekvienas regionas turi savo koordinantes arbą adresą, kuris yra panašus į interneto tinklapių adresą, todėl dažnai regionų lankymas yra lyginamas su naršymu 3D interneto tinklapiuose. Naršymui po regionus yra naudojamos įvairios žiūryklės (naršyklės), panašios į tas, kurias naudojame web puslapių lankymui. MVC virtualus pasaulis turi aktyvuotą HG funkciją, tai reiškia, kad vartotojai gali keliauti ir į kitus atvirus virtualius pasaulius, kurių yra virš 300, o juose esančių regionų bendras skaičius yra apie 70 000, o registruotų vartotojų yra maždaug 500 000, iš jų apie 35 000 yra aktyvūs.

Registracija

Kas yra regionas?

Spustelėkite, kad išdidinti

Regionai kaip ir įprasti interneto tinklalapiai talpinami serveriuose, tik šiuose serveriuose įdiegta OpenSimulator programinė įranga. Regionas, tai kvadratinis (dažniausiai 256 x 256 m arba didesnis) "žemės" plotas. Regionui galima sukurti  norimą landšaftą (lygumos, įdubos, kalnai, miškai, dykumos, vandens telkiniai). Objektus regione galima talpinti ne tik ant "žemės" bet ir "danguje" iki kelių tūkstančių metrų aukščio, todėl dažnai regionas būna tarsi sluoksniuotas pyragas, kuomet mokymų auditorijos yra ant "žemės", o laboratorijos yra "danguje". Regionuose simuliuojami fizikos dėsniai (žemės traukos ir kt.). Regionai gali būti vieši arba uždari. Vieni regionai yra skirti laisvalaikiui, pramogoms, o kiti - verslui, paslaugoms, švietimui.

Registracija

Kur naudoti MVC?

Spustelėkite, kad išdidinti

Jus jau šiandien galite papildyti realų pasaulį virtualios realybės galimybėmis:
- virtualių, seminarų, konferencijų, konsultacijų organizavimas,
- virtualios 3D įmonių ir organizacijų reprezentacinės atstovybės,
- prekių ir paslaugų 3D reklama bei 3D elektroninės parduotuvės,
- virtualūs 3D muziejai, parodos ir teatrai, madų šou,
- 3D projektavimas (pastatai, automobiliai, lėktuvai),
- daiktų ir drabužių dizainas,
- 3D pažinčių tarnybos, koncertai, diskotekos,
- 3D virtualūs laisvalaikio ir muzikiniai klubai,
- machinima filmų kūrimas (filmo pavyzdys),
- mokslinės fantastikos ir kosminės simuliacijos,
- militariniai žaidimai ir simuliacijos,
- ekonomika (virtuali atsikaitymo priemonė skirta mikromokėjimams MVC),
- socialinis bendravimas tekstu ir balsu,
- bendruomenių pagal interesus kūrimas.

Registracija

Kodėl verta naudoti MVC?

Spustelėkite, kad išdidinti

- MVC, tai galimybė jau dabar papildyti gyvenimą ar verslą 3D virtualia realybe, simuliacijomis, žaidybiniais elementais ir kūryba, bei sukurti savo bendraminčių ar ištikimų klientų bendruomenę,
- MVC. tai vienas pigiausių būdų sukurti virtualią aplinką ir priemones pramogoms bei verslui,
- virtualiame 3D pasaulyje gyvenimas verda realiu laiku, naudojant bendravimą balsu ir tekstu arba patalpinant iš anksto paruoštą interaktyvią informaciją (reklaminius skydus, skaidres, nuotraukas, filmus),
- visi MVC naudotojai neapriboti gyvenamąja ar darbo vieta, viskas ko reikia, tai kompiuterio (išmaniojo telefono) su žiūrykle ir interneto ryšio,
- MVC leidžia simuliuoti daug ekonominių ir socialinių procesų, su kuriais mes susiduriame ir realiame pasaulyje,
- MVC aplinka veikia 24/7, o administratoriai pasirengę jums padėti taip greitai, kaip tai yra įmanoma.
Pradėkite naudotis MVC virtualiu pasauliu jau dabar!

Registracija

Kaip pradėti naudotis MVC?

Spustelėkite, kad išdidinti

Kviečiame pradėti naudotis virtualaus pasaulio galimybėmis, nes tai - nemokama.
Esame atviri įvairiems projektams ir jūsų pageidavimu galime surengti pažintinį  seminarą apie MVC naudojimą.
Registracija MVC virtualiame pasaulyje yra nemokama ir atvira visiems asmenims nuo 18 metų amžiaus.

Norint pradėti naudotis MVC pasauliu reikia atlikti du pagrindinius žingsnius:
1. Kiekvienam MVC vartotojui reikia užregistruoti (sukurti) savo avatarą MVC virtualaus pasaulio tinklapyje.
2. Į savo kompiuterį ar išmanųjį telefoną parsisiųsti, įdiegti ir sukonfigūruoti MVC pasaulio žiūryklę.
Spragtelėję žemiau esančią nuorodą, rasite išsamesnį registracijos ir naudojimosi MVC virtualiu 3D pasauliu pradžios aprašymą.
Daugiau apie registraciją skaitykite čia >>>

Registracija

Kiek kainuoja regionai, paslaugos?

Spustelėkite, kad išdidinti

Sukurkite sau ar savo atstovaujamai organizacijai, verslo įmonei vieną ar keletą regionų MVC virtualiame pasaulyje, kuriuos galėsite įrengti savo nuožiūra ir juose vykdyti pačią įvairiausią veiklą - tuomet kreipkitės į MVC administratorius ir jie suteiks jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą:
el. paštas info@navigatorius.lt
tel. +370 688 50560.
Su regiono talpinimo serveryje kainomis galite susipažinti, regionus užsakyti ir apmokėti galite ir savarankiškai apsilankę tinklapyje:
www.my-virtualcommunity.com/pages/regions
Galime suteikti papildomas paslaugas kuriant regiono landšaftą, pastatus, baldus, skriptus, animacijas ir personalinius avatarų registracijos puslapius, o taip pat suteikti mokymus ir konsultacijas. Paslaugų kaina priklausys nuo projekto apimties. Atsiskaityti už regionus paslaugas galima banko pavedimu ar  naudojant PayPal mokėjimų tarnybą.

Registracija

Užsidirbkite kartu su MEC

Spustelėkite, kad išdidinti

MVC padės ne tik sutaupyti, perkeliant jūsų veiklą į virtualią 3D aplinką, bet ir leis uždirbti pajamas išplečiant jūsų paslaugų naudotojų ratą, kadangi jos taps prieinamos kiekvienam turinčiam kompiuterį (išmanųjį telefoną) ir interneto ryšį. MVC pasaulyje veikia virtuali ekonomika, kuri įgalina teikti įvairias papildomas "virtualias" arba "realias" paslaugas:
- minimaliomis investicijomis kurkite 3D elektronines parduotuves, pažinčių klubus, reklamos agentūras ir kitus realaus pasaulio verslus, ypač, jei norite suburti savo klientus į bendruomenę,
- parduokite MVC pasaulyje savo sukurtus virtualius pastatus, baldus, drabužius, skriptus, animacijas,
- uždirbkite organizuodami virtualius renginius (seminarus, diskotekas ir kitus edukacinius ar pramoginius renginius),
- tapkite mūsų partneriais ir pradėkite nuosavą regionų pardavimo verslą (kreipkitės jau dabar info@navigatorius.lt, mob. +370 688 50560).

Registracija

Pirmieji žingsniai virtualiame pasaulyje

Mokomieji filmai apie MVC naudojimo pagrindus.

Video pristatymai anglų kalba

MVC presentations and educational videos in English.