MVC vartotojo registracija, žiūryklės parsisiuntimas, diegimas ir konfigūravimas

My Virtual Community yra atviras virtualios realybės pasaulis, kuriuo gali naudotis visi asmenys vyresni nei 18 metų, nepriklausomai nuo gyvenamosios šalies, lyties, religijos ar politinių įsitikinimų. My Virtual Community virtualios realybės pasaulye leidžiama bet kokia veikla, kurios nedraudžia ar neriboja Lietuvos Respublikos įstatymai. Plačiau su MVC taisyklėmis galite susipažinti čia >>> Specialiai My Virtual Community virtualios realybės pasauliui yra sukurta atskyra interneto svetainė adresu www.my-virtualcommunity.com, kurioje vykdoma nemokama naujų vartotojų registracija, parduodami regionai ir "virtualai" - mikromokėjimams virtualiame pasaulyje patogi priemonė. Iškilus papildomiems klausimams kreipkitės į MVC administratorius. MVC administratorių kontaktai: el. paštas: info@navigatorius.lt, mob. +370 688 50560.

Naujų vartotojų registracija yra nemokama ir vykdoma tinklapyje www.my-virtualcommunity.com
Šio tinklapio viršutiniame meniu  raskite  ir spragtelėkite pele punktą "JOIN" (sukurti paskyrą). Tuomet atsidarys sekantis svetainės puslapis, kuriame pamatysite du skirtukus: pirmame "STEP 1> Register Avatar" užregistruokite savo naują avatarą, o antrame "STEP 2 > Download & Configure Viewer" rasite instrukciją kaip parsisiųsti ir sukonfigūruoti pasirinktą žiūryklę.
Paveiksliukus, kuriuos matote dešinėje galite išdidinti spragtelėję pele ant jų.

Spragtelėkite, kad išdidinti

Skirtukas "STEP 1> Register AvatarUžpildykite naujo vartotojo registracijos laukus:
- "First Name" - avataro vardas,
- "Last Name" - avataro pavardė,
- "Password" - slaptažodis,

- "Please provide valid email" - el. pašto adresas,
- "Click image to select avatar" - pasirinkite avataro išvaizdą  (pažymėkite paveiksliuką pelės spragtelėjimu),
- jei sutinkate  su MVC naudojimo taisyklėmis, uždėkite varnelę laukelyje "I have read and agree to the Terms & Conditions",
- registracija užbaigiama paspaudžiant mygtuką "Sign up!".

Spragtelėkite, kad išdidinti
Jeigu el. paštą nurodėte teisingai, netrukus gausite pranešimą apie registracijos patvirtinimą.

Skirtukas "STEP 2 > Download & Configure Viewer". Dabar parsisiųskite ir įdiekite nemokamą žiūryklę, kurios pagalba naršysite MVC virtualiame pasaulyje. Rekomenduojamas žiūrykles rasite sąraše pavadinimu "Download viewer", o papildomų - tinklapio apačioje. MVC administratoriai rekomenduoja parsisiųsti ir įdiegti savo kompiuteryje žiūryklę "Firestorm", pasirenkant jūsų naudojamos operacinės sistemos versiją. Per keletą minučių į jūsų kompiuterį bus parsiųsta apie 100 MB bylą, kurią atidarę įprastu būdu per kelias minutes įdiegsite žiūryklę.

Spragtelėkite, kad išdidinti

Įjunkite "Firestorm" žiūryklę ir sukonfigūruokite ją:
1. Atidarykite meniu "Viewer" ir spustelėkite komandą "Preferences". 2. Atsidariusiame "Preferences" lange apačioje kairėje pereikite į  "Opensim" skirtuką.
3. Į laukelį "Add new grid"  be klaidų įveskite MVC virtualaus pasaulio adresą: "http://cgrid.navigatorius.com:8002"
4. Paspauskite  dešinėje esantį mygtuką "
Apply".
5. Paspauskite mygtuką "Refresh", jei norite pamatyti atnaujintą virtualių pasaulių sąrašą.
6. Paspauskite apačioje esantį mygtuką "OK".
7. Apačioje kairėje į lauką "Username" įveskite savo užregistruotą vartotojo vardą ir pavardę, atskirdami juos vieną nuo kito tarpo simboliu.
8. Į laukelį "Password" įveskite anksčiau užregistruotą vartotojo slaptažodį.
9. Sąraše "Log into Grid" pasirinkite  "MY VIRTUAL COMMUNITY".

Spragtelėkite, kad išdidinti
10.  Sąraše "Select Mode" išrinkite nuostatą "Viewer 3".
11. Galite uždėti varneles laukams "Remember password" ir "Remember username"
12. Kai paspausite mygtuką "Log In" jus prisijungsite prie MVC virtualios realybės pasaulio ir galėsite pradėti juo naudotis.