3D virtualūs mokymai, seminarai, konferencijos

3D virtualus verslas ir ekonomika

3D architektūra, landšaftas, daiktų dizainas

3D gamybos objektų ir darbų saugos situacijų simuliacijos

3D transporto priemonių simuliacijos

3D virtualūs pasitarimai, prezentacijos, derybos

3D virtualūs pramoginiai renginiai ir koncertai

3D socialinis bendravimas ir pažintys

3D SOCIALINĖ APLINKA MOKYMAMS - MY EDUCATIONAL COMMUNITY (MEC)

Apie MEC

My Educational Community

MEC - pasiekiama internetu 3D socialinė aplinka mokymams, simuliuojanti virtualų trimatį pasaulį, kuriame įrengiamos mokymo vietos ir talpinamos interaktyvios mokymo priemonės. MEC naudotojai susikuria savo 3D virtualią asmenybę - avatarą. Bendravimas tarp mokymų dalyvių ir dėstytojų vyksta gyvai (balsu, tekstu) arba naudojant įvairiais būdais iš anksto paruoštą mokymo medžiagą (tekstai, paveiksliukai, skaidrės, filmai ir kt.).

 Skaityti

Naudokite MEC mokymams

My Educational Community

MEC - uždaras, saugaus turinio, švietimo projektų virtualus pasaulis sudarytas iš organizacijų bei privačių asmenų regionų tinklo. Regionuose gali įsikurti atviros ar uždaros dėstytojų bei studentų bendruomenes. Tinklas puikiai tinka aukštosioms mokykloms, gimnazijoms bei privačioms mokymo įstaigoms kaip papildoma ar net pagrindinė virtuali mokymo aplinka. Išbandykite MEC jau dabar - tai nemokama!

 Skaityti

Užsidirbkite kartu su MEC

My Educational Community

MEC padės ne tik sutaupyti, perkeliant mokymus į virtualią 3D aplinką, bet ir leis uždirbti pajamas išplečiant jūsų paslaugų naudotojų ratą, kadangi jos taps prieinamos kiekvienam turinčiam kompiuterį (išmanųjį telefoną) ir interneto ryšį. MEC pasaulyje veikia virtuali ekonomika, kuri įgalina teikti įvairias papildomas paslaugas: pastatų, landšafto ir drabužių dizaino, skriptų ir animacijų kūrimo, regionų nuomos ...

 Skaityti


3D SOCIALINĖ APLINKA VERSLUI IR PRAMOGOMS - MY VIRTUAL COMMUNITY (MVC)

Apie MVC

My Virtual Community

MVC - pasiekiama internetu 3D socialinė aplinka verslui, pramogoms ir mokymams, simuliuojanti virtualų trimatį pasaulį. Virtualios realybės pasaulyje kuriami regionai, kuriuose įrengiami verslo, pramogų ar mokymo objektai. Šie objektai aprūpinami simuliacijomis, kurios imituoja įvairiausius verslo, gamybos, transporto, pramogų ar mokymo procesus. MVC naudotojai susikuria savo 3D virtualią asmenybę - avatarą. Bendravimas tarp avatarų vyksta gyvai (balsu, tekstu).

Skaityti

Naudokite MVC verslui ir pramogoms

My Virtual Community

MVC - atviras virtualios realybės pasaulis sudarytas iš organizacijų bei privačių asmenų 3D regionų tinklo. Regionuose gali įsikurti atviros ar uždaros asmenų bendruomenes (+18). Tinklas puikiai tinka verslo ir nekomercinėms organizacijoms, privatiems asmenims, klubams, asociacijoms, švietimo įstaigoms kaip papildoma ar net pagrindinė virtuali veiklos aplinka. MVC teikia daugybe galimybių virtualioms pramogoms ir pažintims. Išbandykite MVC jau dabar - tai nemokama!

Skaityti

Užsidirbkite kartu su MVC

My Virtual Community

MVC padės išplėsti ar perkelti jūsų veiklą ir pramogas į virtualią 3D aplinką ir pozicionuos jus kaip novatorius savo verslo segmente. Ši inovacija specialių įrankių pagalba leidžia suburti jūsų prekių ir paslaugų naudotojus į grupes, bendruomenes. Jūsų paslaugos bus prieinamos 24/7 kiekvienam turinčiam kompiuterį (išmanųjį telefoną) ir interneto ryšį. MVC pasaulyje veikia virtuali ekonomika, kuri įgalina teikti pačias įvairiausias realias ir virtualias paslaugas bei organizuoti elektroninę prekybą.

Skaityti


IT PASLAUGOS ĮMONĖMS, MOKYMŲ PASLAUGOS, KITOS PASLAUGOS

IT paslaugos įmonėms

Kompiuterių priežiūros ir kitos IT paslaugos

Jau du dešimtmečius teikiame informacinių technologijų paslaugas įmonėms ir organizacijoms.
 - Mūsų išskirtinumas: ne tik atsakingai rūpinsimės jūsų kompiuterių priežiūra, bet ir mokysime kompiuterių vartotojus teisingai jais naudotis ir išnaudoti. Su savo klientais siekiame būti viena komanda.
 - Kompiuterius prižiūrime atvykdami pas klientą į darbo vietą, taip pat prisijungdami nuotoliniu būdu arba konsultuodami telefonu.
 - Aptarnaujame ne tik įprastus personalinius kompiuterius, bet ir MS Windows ar Unix tarnybines stotis.
 - Papildomai savo klientams teikiame nesudėtingų tinklapių kūrimo, talpinimo web serveryje ir el. pašto paslaugas.
 - Turime patirties teikdami paslaugas įmonėms, kurių IT ūkį sudaro nuo keleto ir kelių dešimčių kompiuterių.
 - Orientacinė vienos kompiuterizuotos darbo vietos aptarnavimo kaina - 15 €/mėn.

Susisiekti

Mokymai

Kompiuterių kursai ir kiti mokymai

Kompiuterių kursus bei konsultacijas suaugusiems ir moksleiviams organizuojame nuo 1995 metų. Per tą laikotarpį mūsų mokymo centre kompiuterių kursus baigė keletas tūkstančių Klaipėdos miesto ir Vakarų Lietuvos regiono įmonių ir organizacijų darbuotojų ir gyventojų. Nuolat dalyvaujame ES struktūrinių fondų remiamuose mokymų projektuose.
Kompiuterinio raštingumo kursai:
 - Kompiuterio valdymas - MS Windows.
 - Tekstinių dokumentų rengimas - MS Word.
 - Internetas - naršyklė, el. paštas.
 - Skaičiuoklė - MS Excel.
 - Prezentacijos - MS PowerPoint.
 - Kompiuterinės grafikos pagrindai.
 - Interneto svetainių kūrimo pagrindai.
 - Google Docs pagrindai.
 - Programavimo pagrindai.
 - OS Unix pagrindai.
Šiuo metu specializuojamės į nuotolinius mokymus, esame sukūrę virtualios realybės 3D mokymų platformą, puikiai tinkančią įvairiems projektams.

Susisiekti

Patalpų nuoma

Nuomojami kabinetai Taikos pr. 24, Klaipėda

Nuomojame administracines patalpas Klaipėdos miesto centre. Nuomojamas patalpas rasite Taikos pr. 24, tai buvęs "Miesto projektavimo instituto" pastatas. Tai vieta, kurią lengva pasiekti ne tik visuomeniniu, bet ir privačiu autotransportu, nes prie pastato yra didelis vidinis kiemas. Automobilius galima palikti ir nemokamose aikštelėse prie prekybos centrų "IKI", "Technorama" ar buvusio "Swedbank" pastato. Įeiti į pastatą galima ir per paradinį įėjimą iš Taikos pr. pusės, o taip pat per du įėjimus iš kiemo pusės. Nuomojamas patalpas ir administraciją lengva rasti pakilus laiptais į trečią aukštą - 316, 317 kab. Nuomojamo kabineto dydis 35 kv.m. Kabinetas nuomojamas be baldų. Yra geras bendras apšvietimas, WC, įrengta pasyvi ir aktyvi ventiliacija bei drėkinimo ir kondicionavimo sistemos (gali šaldyti vasarą ir šildyti ankstyvą rudenį). Vietinis kompiuterių tinklas 100 Mbps. Interneto tinklas - šviesolaidis iki 40 Mbps. Galimas ir bevielis prisijungimas prie interneto. Yra signalizacija, o patalpas saugo "Jungtis".

Susisiekti